FAQ

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Masaże

1Kto może skorzystać z masażu relaksacyjnego?

Po wykluczeniu przeciwwskazań, z masażu może skorzystać każdy. Terapeutyczny dotyk wpływa na obwodowy układ nerwowy, a za jego pośrednictwem na układ ośrodkowy, który z kolei reguluje funkcje pozostałych systemów i narządów ciała. Pełen uważności masaż praktycznie od razu redukuje stres, obniża ciśnienie tętnicze i poziom kortyzolu, jednocześnie stymulując organizm do produkcji hormonów szczęścia: oksytocyny, serotoniny i dopaminy. Profesjonalny masaż poprawia kondycję fizyczną, uwalnia od zmęczenia i obciążeń psychicznych.

Z masażu może skorzystać praktycznie każdy, po wykluczeniu przeciwskazań.

Najmłodszych zapraszam z rodzicami. Przyjmuję dzieci w wieku od lat 6. Masaż dla dzieci traw ok. 30 min, w trakcie masażu wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna w gabinecie.

2Jakie są przeciwwskazania?

Ogólne przeciwwskazania do masażu obejmują:

 • Menstruację
 • Ciąże i okres karmienia piersią
 • Podwyższoną temperaturę ciała
 • Nadciśnienie
 • Zmiany skórne
 • Żylaki
 • Wszelkie stany zapalne
 • Choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym
 • Miażdżycę
 • Nowotwory
 • Możliwość wystąpienia krwawienia lub krwotoku
 • Hemofilię
 • Epilepsję
3Jak się przygotować?

Na pierwszą umówioną wizytę warto jest przyjść z 10 minutowym wyprzedzeniem, żeby wykluczyć ewentualne przeciwskazania i omówić działanie wybranego masażu. Spóźnienie może skutkować skróceniem czasu trwania zabiegu. Bezpośrednio przed masażem zalecam unikanie spożywania obfitych posiłków oraz picia alkoholu. W gabinecie dostępna jest jednorazowa bielizna, można również pozostać w swojej. Po masażu zalecam picie dużej ilości wody oraz odpoczynek.

W przypadku masażu tajskiego najlepiej jest przyjść w wygodnym, niekrępującym ruchów ubraniu.

4Jak zarezerwować wizytę?

W celu rezerwacji wizyt należy zalogować się na stronie www.moment.pl lub pobrać aplikację Moment na telefon. Jeżeli nie wiesz jaki masaż wybrać, zachęcam do kontaktu przez Messenger, telefon lub maila, chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę wybrać właściwy masaż.

5Jak odwołać wizytę?

Wizytę można odwołać na 24 godz. przed umówionym terminem przez aplikację lub stronę www.moment.pl

6Jakie są akceptowane formy płatności?

Za masaż można zapłacić korzystając z systemu Blik (www.moment.pl), szybkim przelewem na telefon (Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING BŚ, mBank, PKO BP) lub gotówką.

Kosmetyki

1Co wyróżnia kosmetyki naturalnych marek?

Przede wszystkim SKŁADNIKI. Zdrowe odżywianie nie kończy się na zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. Także poprzez skórę dostarczamy ciału różne mikro i makroelementy, witaminy, białka i lipidy. Jeżeli chcemy, żeby nasza skóra wyglądała młodo i zdrowo, powinniśmy odżywiać ją tym co najlepsze, czyli naturalnymi, ekologicznie czystymi składnikami.

Naturalne kosmetyki zawierają starannie dobrane i głęboko działające kombinacje składników aktywnych z różnych roślin, które wzmacniają się i uzupełniają na wzajem, zapewniając tym samym lepszy efekt. Wyrafinowane kombinacje roślin działają na różnych poziomach organizmu człowieka, uwzględniając subtelną równowagę skóry i wspierając jej funkcje.

W wielkim skrócie kosmetyki naturalnych marek to bogate w składniki aktywne, zaawanasowane technologicznie formuły, opracowane z holistycznym podejściem, które gwarantują piękną i zdrową skórę!

2Dlaczego warto zainwestować w naturalne produkty do pielęgnacji?

Nasza skóra może wchłonąć do 60% tego, co na nią nałożymy, dlatego zdecydowanie warto zwrócić uwagę na skład i pochodzenie składników aktywnych zawartych w produktach do codziennej pielęgnacji. Sięgając po naturalne, wysokiej jakości kosmetyki, stworzone z użyciem składników roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych, możemy przede wszystkim uniknąć pozostałości pestycydów, nawozów sztucznych oraz zbędnych syntetycznych chemikaliów.

3Kiedy zobaczę efekt stosowania naturalnych preparatów?

Efektu działania naturalnych kosmetyków można doświadczyć praktycznie od razu. Oprócz silnego odżywienia skóry, można odczuć wyraźną poprawę samopoczucia. Olejki eteryczne zawarte w naturalnych kosmetykach mają działanie pielęgnacyjne, ale wpływają również na nastrój i uczucia. To jest właśnie sekret holistycznej pielęgnacji - kiedy czujemy się świetnie, jesteśmy doenergetyzowani i zrównoważeni, wyglądamy pięknie i zdrowo.

Jeżeli przez wiele lat stosowałaś/eś syntetyczne preparaty i dopiero zaczynasz swoją przygodę z naturalną pielęgnacją, możesz zauważyć znaczącą różnicę pomiędzy konsystencją i zapachem kremów naturalnych a produktów syntetycznych. Przez jakiś czas Twoja skóra i nos będą się przyzwyczajać do nowej jakości, jednak ciało posiada wrodzoną mądrość i samo chętnie wybiera to co mu służy. Jestem pewna, że szybko zakochasz się w naturalnych produktach tak samo jak ja i moi klienci.

Szkolenia

1Dla kogo są szkolenia?

Szkolenia dedykowane są zarówno profesjonalistom, którzy chcieli by rozwinąć swoje umiejętności i ofertę jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z masażem.

2Czy muszę mieć jakieś doświadczenie w masażu?

Nie, wcześniejsze doświadczenie w masażu nie jest wymagane.

3Jak przygotować się do szkolenia?

Aby optymalnie skorzystać ze szkolenia należy być wypoczętym i podejść do nauki z otwartym umysłem i pozytywnym nastawieniem. Zajęcia wymagają aktywności fizycznej oraz koncentracji, dlatego tak ważne jest, żeby być w dobrej formie.

Warto jest pamiętać o tym, że kluczową kwestią szkolenia jest praktyka, dlatego zalecam wykonanie jak największej liczby masaży, tuż po ukończeniu kursu. Ćwiczenie jest gwarancją rozwinięcia swoich umiejętności i przekucia nowej wiedzy w praktykę.

Na szkolenie należy zabrać wygodne ubranie i klapki. W ramach szkolenia otrzymasz skrypt z miejscem na notatki. W przerwach serwowane są napoje i drobne przekąski. W trakcie przerwy obiadowej możesz skorzystać z jednej z wielu pobliskich restauracji lub przywieźć coś ze sobą.

4Czy jest możliwość dofinansowania szkoleń?

Niestety, nie ma takiej możliwości.

ZAREZERWUJ