Rytuał Królowej Egiptu

Poczuj się Pięknie i Zmysłowo

Rytuał Królowej Egiptu

Zmysłowy rytuał pielęgnujący twarz i ciało, na bazie kosmetyków z linii Królowa Egiptu, których skład został zainspirowany balsamami stosowanymi przez królowe w starożytnym Egipcie. Obejmuje masaż relaksacyjny całego ciała oraz zabieg pielęgnacyjny twarzy, oparty na naturalnych kosmetykach zawierających oleożywice kadzidła i mirry, odświeża skórę i utrzymuje ją młodą i promienną. Unikalna formuła olejków eterycznych z kadzidła i mirry daje wysoce odmładzający efekt, a zapach uzupełniony aromatem Petitgrain rozbudza zmysły. Zabieg nawilża, chroni i głęboko odżywia skórę, otacza aurą zmysłowości i seksapilu.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.


    ZAREZERWUJ