Zabieg Tybetańskiej Moksy

Kobiece Zdrowie

Zabieg Tybetańskiej Moksy

Zabieg przy użyciu tybetańskiej moksy polega na ogrzewaniu obszaru drugiej czakry za pomocą ziołowego cygara, składającego się z bylicy i innych leczniczych roślin. Druga czakra oraz tan tien znajdują się w podbrzuszu i są bardzo ważnym centrum energetycznym w organizmie.

Zabieg moksy polega na stymulacji tego obszaru za pomocą ciepła, w celu aktywacji wewnętrznego ognia, stymulowania krążenia i właściwego przepływu energii przez organizm. Moksa daje uczucie przyjemnego ciepła i dobrego samopoczucia, ma moc rewitalizacji, przywraca energię. Wskazana przy zaburzeniach cyklu miesięcznego.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.


    ZAREZERWUJ