Zabiegi Antycellulitowe Arosha

Bandaże Antycellulitowe

Zabieg Antycellulitowy Arosha

Bandaże Arosha to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z cellulitem oraz z niedoskonałościami ciała. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej wysoce skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, dzięki którym już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, jędrniejsza i głęboko nawilżona. Bandaże Arosha wspomagają redukcję cellulitu, mają właściwości modelujące, ujędrniające i nawilżające, niwelują pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Zabieg polega na wykonaniu suchego peelingu szczotką Arosha i owinięciu newralgicznych obszarów ciała wybranym rodzajem bandażu. Na zakończenie wykonywany jest masaż ujędrniający. Zabieg zalecany jest w serii.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.


    ZAREZERWUJ