SZKOLENIA

Chcesz nauczyć się nowych technik masażu lub udoskonalić swoje umiejętności?

Sprawdź, jakie szkolenia mam Ci do zaoferowania!


Szukasz profesjonalnych szkoleń z masaży, które pozwolą Ci uatrakcyjnić ofertę Twojego gabinetu? W takim razie czytaj dalej!

Prowadzisz swój gabinet masażu i chcesz wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z masowaniem? A może po prostu chcesz nauczyć się profesjonalnego masażu albo skorzystać z nauki masażu dla par?

Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

Kurs Masażu Aromaterapeutycznego

Olejki eteryczne składają się z wielu złożonych, aktywnych biologicznie substancji, dlatego wpływają zarówno na umysł (psyche) jak i na ciało (soma). Masaż z wykorzystaniem aromaterapii wzmacnia efekt relaksacji i przywraca homeostazę organizmu, zmniejsza napięcie psychiczne i fizyczne, regeneruje całe ciało, podnosi witalność i poziom energii.

Po ukończeniu kursu:

Czas trwania kursu: 3 dni
Cena: 1800 zł

* możliwość szkolenia w trybie indywidualnym


Co dokładnie możesz zyskać dzięki temu kursowi?

towel

Będziesz w stanie wykonać godzinny masaż, w oparciu o sekwencję ruchów, którą poznasz w czasie szkolenia.

stones

Nauczysz się, jak wykorzystywać biomechanikę ciała, aby wykonać masaż bezwysiłkowo.

bottle 3

Dowiesz się, jak wybierać i bezpiecznie stosować olejki aromaterapeutyczne.

tube 2

Będziesz posiadać wiedzę na temat podstaw filozofii wellness i aromaterapii, co dodatkowo zostanie potwierdzone certyfikatem.


O MNIE

Kim jestem, co robię?

Nazywam się Katarzyna Stechnij - jestem masażystką, refleksologiem i terapeutką wellness.

Od wielu lat wspieram moich klientów w osiągnięciu głębokiego, holistycznego dobrostanu. Mam szczęście zajmować się moją pasją i co więcej, dzielić się nią z innymi, nie tylko poprzez wykonywanie masaży, ale również dzięki szkoleniom.

Swoją wiedzę zdobywałam na licznych kursach i szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą - w Tajlandii i w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w prestiżowych ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager, a także jako szkoleniowiec polskiej marki kosmetyków naturalnych.

Chcę, aby moja wiedza i doświadczenie zebrane przez lata pracy w ośrodkach spa & wellness były dla Ciebie bazą i pomocą w budowaniu własnego unikalnego miejsca w branży.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń w Studiu Aromaterapii i Masażu?

W trakcie zajęć inspiruję uczestników do wykonywania pracy płynącej z serca i dającej satysfakcję. 

KONTAKT

Chcesz zapisać się na szkolenie? A może zastanawiasz się, które z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Napisz do mnie! Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.