Warsztaty Antystresowe

 

DŁUGOTRWAŁY STRES ODBIJA SIĘ NA ZDROWIU, KOMFORCIE ŻYCIA I WYDAJNOŚCI W PRACY.

Zapoznaj się z ofertą zajęć i warsztatów relaksacyjnych dla pracowników Twojej firmy.


Wesprzyj swój zespół w osiągnięciu lepszego zdrowia i samopoczucia, a tym samym lepszych rezultatów w pracy!

Obserwowany jest stały wzrost liczby zwolnień lekarskich spowodowanych nadmiernym stresem, wypaleniem zawodowym, niepokojem i depresją oraz związanymi z nimi objawami psychofizycznymi, takimi jak obniżony nastrój, zaburzenie cyklu dobowego, problemy z pamięcią i koncentracją, niski poziom energii życiowej, brak kreatywności, napięcia i ból w ciele, migreny i td.

Większość z nas mierzy się obecnie z zachodzącymi coraz szybciej zmianami, będącymi następstwem sytuacji geopolitycznej, gospodarczej i zdrowotnej. Stres spowodowany bieżącymi wydarzeniami dotyka również pracowników, którzy dodatkowo narażeni są na czynniki psychospołeczne, takie jak presja na wydajność, tempo i długie godziny pracy, coraz większa konkurencja i wyższe wymagania. Miejsce pracy staje się coraz bardziej stresującym środowiskiem, zacierającym granicę między życiem prywatnym a zawodowym.

Z tych względów tak ważne jest, żeby zadbać o dobrostan, satysfakcję i komfort życia zawodowego pracowników. Działania podjęte na rzecz wsparcia zatrudnionych osób w nauce niwelowania skutków i radzenia sobie ze stresem przyniesie wymierne korzyści całemu przedsiębiorstwu.

Warsztaty Antystresowe

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, czym jest stres i jak wpływa na nasze życie, poznają różne techniki relaksacji i dowiedzą się jak stosować je na co dzień, nauczą się rozluźniać ciało, wyciszać umysł i pobudzać energię witalną. Zrelaksują się i zyskają spokojniejsze podejście do stresujących sytuacji oraz kontrolę nad własnymi reakcjami. Poziom zaawansowania zajęć jest dopasowany do potrzeb uczestników.

Przykładowy program warsztatów:
- rozgrzewka z elementami qi gong,
- test poziomu energii witalnej,
- wykład na temat energii witalnej oraz naturalnych metod jej podnoszenia (elementy slow-life, aromaterapia, masaż, techniki oddechowe, techniki relaksacji, kontakt z naturą itp.),
- praktyka z oddechem i wizualizacją,
- nauka automasażu,
- sesja relaksacyjna z koncertem mis tybetańskich.Dlaczego warto skorzystać z warsztatów?O MNIE

Kim jestem, co robię?

Witaj! Nazywam się Katarzyna Stechnij, wierzę, że poprzez indywidualne dążenie do stanu wewnętrznej równowagi i homeostazy przyczyniamy się do wspólnego dobrostanu i globalnej harmonii życia.

Odkąd zaczęłam pracę w branży wellness, zadawałam sobie pytanie w jakim sposób mogę osiągnąć pełną witalność, poczucie spełnienia i wewnętrznego spokoju. Zrozumiałam, że każdego dnia podejmuję wybory, które mają istotny wpływ na mój poziom energii i samopoczucie.

Przez wiele lat pracy w korporacji, moje ciało nie miało za wiele ruchu, za to umysł nieustannie obciążony był rozwiązywaniem rosnącej liczby zadań i problemów. Spędzając wiele godzin przed komputerem, głęboko w środku czułam, że czegoś mi brakuje.

Tym czymś okazało się połączenie ze swoim ciałem i energią oraz wynikającej z niego równowagi.

Metody oparte na pracy z ciałem, ekspresja poprzez taniec i śpiew intuicyjny, ale także różne techniki relaksacji i masażu stały się dla mnie podstawą do odzyskania wewnętrznej harmonii.

Wyprowadziłam się poza Warszawę, żeby żyć bliżej natury. Postanowiłam także odmienić swoje życie zawodowe, stanowisko analityka w firmie konsultingowej zamieniłam na pracę w Spa - najpierw jako masażystka, potem manager.

Miałam okazję zdobyć doświadczenie pracując w prestiżowych ośrodkach (Hotel Warszawianka, Marena Wellness & Spa, Hotel Barczyzna Medical Spa), gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów odnowy biologicznej, organizowałam grupowe zajęcia i warsztaty (joga, aromaterapia, aqua fitness i tp.) dla firm oraz klientów indywidualnych. Pracowałam również jako przedstawiciel i szkoleniowiec polskiej marki kosmetyków naturalnych Mokosh Cosmetics.

Wiedzę i umiejętności uzupełniałam na szkoleniach w Polsce, Tajlandii i USA. Obecnie prowadzę własny gabinet masażu - Studio Aromaterapii DAY SPA.

Do osiągania zdrowia, witalności i pełni swojego potencjału podchodzę holistycznie. Wierzę, że nasz umysł, ciało i dusza stanowią jedność, dlatego tak ważne jest, aby w naturalny, harmonijny sposób zadbać o wszystkie aspekty naszego istnienia.

 

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną w celu przygotowania indywidualnej oferty Warsztatów Antystersowych!


    ZAREZERWUJ