Kurs Masażu Twarzy

 

SZKOLENIA

Chcesz nauczyć się nowych technik masażu lub udoskonalić swoje umiejętności?

Sprawdź, jakie szkolenia mam Ci do zaoferowania!


Szukasz profesjonalnych szkoleń z masaży, które pozwolą Ci uatrakcyjnić ofertę Twojego gabinetu? W takim razie czytaj dalej!

Prowadzisz swój gabinet masażu i chcesz wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z masowaniem? A może po prostu chcesz nauczyć się profesjonalnego masażu albo skorzystać z nauki masażu dla par?

Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

Kurs Masażu Twarzy

Profesjonalnie wykonany masaż twarzy nie tylko niweluje napięcia w jej obrębie, ale równoważy przepływ energii i rozluźnia całe ciało. W trakcie szkolenia nauczysz się wykonywać manualne techniki rozluźniania, pobudzania oraz drenowania tkanek w obrębie twarzoczaszki i obręczy barkowej, które poprawiają wygląd i kondycję skóry, niwelują napięcia i modelują owal twarzy. Dodatkowo poznasz elementy wellness, które zamienią masaż w holistyczny rytuał.

Czas trwania kursu: 2 dni
Cena: 1500 zł

* możliwość szkolenia w trybie indywidualnym


O MNIE

Kim jestem, co robię?

Nazywam się Katarzyna Stechnij - jestem masażystką, refleksologiem i terapeutką wellness.

Od wielu lat wspieram moich klientów w osiągnięciu głębokiego, holistycznego dobrostanu. Mam szczęście zajmować się moją pasją i co więcej, dzielić się nią z innymi, nie tylko poprzez wykonywanie masaży, ale również dzięki szkoleniom.

Swoją wiedzę zdobywałam na licznych kursach i szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą - w Tajlandii i w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w prestiżowych ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager, a także jako szkoleniowiec polskiej marki kosmetyków naturalnych.

Chcę, aby moja wiedza i doświadczenie zebrane przez lata pracy w ośrodkach spa & wellness były dla Ciebie bazą i pomocą w budowaniu własnego unikalnego miejsca w branży.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń w Studiu Aromaterapii i Masażu?

W trakcie zajęć inspiruję uczestników do wykonywania pracy płynącej z serca i dającej satysfakcję. 

KONTAKT

Chcesz zapisać się na szkolenie? A może zastanawiasz się, które z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Napisz do mnie! Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.


    ZAREZERWUJ