SZKOLENIA

Chcesz nauczyć się nowych technik masażu lub udoskonalić swoje umiejętności?

Sprawdź, jakie szkolenia mam Ci do zaoferowania!


Szukasz profesjonalnych szkoleń z masaży, które pozwolą Ci uatrakcyjnić ofertę Twojego gabinetu? W takim razie czytaj dalej!

Prowadzisz swój gabinet masażu i chcesz wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z masowaniem? A może po prostu chcesz nauczyć się profesjonalnego masażu albo skorzystać z nauki masażu dla par?

Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

Kurs Masażu Tajskiego na Oleju

Tajski Masaż Olejowy, podobnie jak Tradycyjny Masaż Tajski, opiera się na pracy na tak zwanych liniach energetycznych, zwanych liniami Sen. Masaż ten poprawia elastyczność mięśni i stawów, łagodzi ból i głęboko rozluźnienia tkanki. Wzmacnia system odpornościowy i zwiększa poziom energii. Zapewnia świetne samopoczucie, tonizuje układ nerwowy.

Czego dokładnie nauczysz się dzięki temu kursowi?

W trakcie kursu poznasz techniki stosowane w Tajskim Masażu Olejowym, obejmujące głębokie uciski, rozciąganie, głaskanie i rozcieranie przy użyciu dłoni, kciuków i łokci, w połączeniu z zastosowaniem rozgrzanego oleju.

Czas trwania kursu: 3 dni
Cena: 1800 zł

* możliwość szkolenia w trybie indywidualnym


O MNIE

Kim jestem, co robię?

Nazywam się Katarzyna Stechnij - jestem masażystką, refleksologiem i terapeutką wellness.

Od wielu lat wspieram moich klientów w osiągnięciu głębokiego, holistycznego dobrostanu. Mam szczęście zajmować się moją pasją i co więcej, dzielić się nią z innymi, nie tylko poprzez wykonywanie masaży, ale również dzięki szkoleniom.

Swoją wiedzę zdobywałam na licznych kursach i szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą - w Tajlandii i w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w prestiżowych ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager, a także jako szkoleniowiec polskiej marki kosmetyków naturalnych.

Chcę, aby moja wiedza i doświadczenie zebrane przez lata pracy w ośrodkach spa & wellness były dla Ciebie bazą i pomocą w budowaniu własnego unikalnego miejsca w branży.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń w Studiu Aromaterapii i Masażu?

W trakcie zajęć inspiruję uczestników do wykonywania pracy płynącej z serca i dającej satysfakcję. 

KONTAKT

Chcesz zapisać się na szkolenie? A może zastanawiasz się, które z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Napisz do mnie! Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.