Webinar na temat praktycznych i teoretycznych zagadnień związanych z aromaterapią

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Webinar na temat praktycznych i teoretycznych zagadnień związanych z aromaterapią

23 czerwca @ 5:00 pm

Spotkanie z nauczycielem Krishana Chaitanya

Krishana Chaitanya – założyciel Mysore School of Aromatherapy oraz współzałożyciel Nisarga Farms Organic. Od ponad 10 lat zajmuje się wytwarzaniem olejków eterycznych, w tym wielu rzadko spotykanych. Od 2018 roku prowadzi międzynarodową szkołę aromaterapii, w ramach której organizuje szkolenia z zakresu Aromaterapii Wschodu, seminaria i wykłady na różne tematy, takie jak „Olejki eteryczne typu Attar”, „Psychologia kobiet z perspektywy Ajurwedy”, „Rola snu i śnienia w życiu człowieka, praca ze snem za pomocą olejków”, „Wspieranie terapii traumy za pomocą olejków eterycznych”, „Ciąża i olejki eteryczne”, „Moc masażu Marma z użyciem olejków eterycznych” i wiele innych. Krishana prowadzi również bloga i udziela częstych wywiadów w amerykańskim magazynie „Aromatika” poświęconemu medycynie naturalnej.

Krishana jest głęboko przekonany, że prawdziwe dzielenie się wiedzą, rozwój i ewolucja, bez żadnych barier są możliwe jedynie wtedy, kiedy innych ludzi postrzega się i czuje się jako „część nas samych”, zachowując pokorę i prostotę. Intencją Krishana jest dzielenie się swoim ogromnym doświadczeniem, z zakresu aromaterapii, jogi, ajurwedy, duchowości i doświadczeń związanych z destylacją olejków, w łatwy i praktyczny sposób, który wspiera zdrowie, zrównoważony styl życia i rozwój ludzkiej świadomości ponad granicami.

23 czerwca o godz. 17 odbędzie się kolejne spotkanie z Krishana, w trakcie, którego omówi on zagadnienia związane z najczęściej zadawanymi mu pytaniami z zakresu aromaterapii. Będzie również przestrzeń na zadawanie mu pytań. Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym aromaterapeutą czy początkującym fanem aromaterapii, w trakcie spotkania dowiesz się wielu ciekawych i praktycznych rzeczy na temat stosowania i produkcji olejków eterycznych.

Przykładowe zagadnienia omawiane w trakcie webianru:

⭐️ Jaki jest najlepszy olejek do kobiecej medytacji?
⭐️ Jak zapachy wpływają na zdrowie człowieka?
⭐️ Czy olejki eteryczne stosuje się wewnętrznie czy tylko zewnętrznie?
⭐️ Jak wybrać dobrą markę olejków eterycznych?
⭐️ Jak skutecznie wykorzystać olejki eteryczne dla zdrowia rodziny?
⭐️ Czym jest chemotyp olejku eterycznego i jaką rolę odgrywa przy wyborze olejku?
⭐️ Jaki jest najlepszy sposób wykorzystania absolutów roślinnych?
⭐️ Na czym polega medytacja z olejkami eterycznymi i w czym może pomóc?
⭐️ Na czym polega wrażliwość roślin i alchemia olejów eterycznych?
⭐️ Które olejki można stosować do pielęgnacji skóry, a które lepiej dyfuzować?
⭐️ Jaki jest termin przydatności olejków i jak je przechowywać?
i wiele innych…

Zarejestruj się bezpłatnie na webinar, wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać link do spotkania:
https://forms.gle/16RSBuWxKmkygQXP6

 

Prowadzący:

Krishana Chaitanya – Założyciel Mysore School of Aromatherapy oraz współzałożyciel Nisarga Farms Organic, oprócz nauczania aromaterapii jest zaangażowany w pracę z rolnikami w Indiach przy destylacji wielu rzadkich, wysokiej jakości olejków eterycznych oraz ekstrakcji olei z nasion. Aromaterapeuta ajurwedyjski i aroma-technolog (Fragrance & Flavour Development Centre),

Terapeuta Ayurwedyjski (Kerala School of Ayurveda), uczeń koreańskiego mistrza aromaterapii – Pak Gawng Joon, który jest jednym z głównych członków Koreańskiej Federacji Profesjonalnych Aromaterapeutów oraz Stowarzyszenia Ziół i Medycyny Orientalnej. Krishana jest również wykwalifikowanym szefem kuchni i nauczycielem hatha jogi (Isha Yoga Center Coimbatore).

„Aromaterapia, Ajurweda czy jakikolwiek inny alternatywny system uzdrawiania jest niekompletny bez uwzględnienia elementu duchowego. Ponieważ duchowość przygotowuje podstawy potrzebne do aromaterapii i prawdziwego holistycznego życia. Czyni osobę wykwalifikowaną pod względem etyki, charakteru, głębokiego wglądu, inkluzywności, zrozumienia wymiarów starożytnej wiedzy i włączenia ich do współczesnego świata.”
Krishana Chaitanya

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
5:00 pm
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Mysore School of Aromatherapy
Zobacz witrynę: Organizator