Webinar WSCHODNIA SZTUKA AROMATERAPII AYURWEDYJSKIEJ

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Webinar WSCHODNIA SZTUKA AROMATERAPII AYURWEDYJSKIEJ

12 maja @ 5:00 pm - 6:00 pm

Wschodnia (ajurwedyjska) aromaterapia to tradycja sięgająca 7000 lat, która jest najstarszym holistycznym systemem uzdrawiania na Świecie. Jaka jest różnica pomiędzy współczesnym, zachodnim podejściem do aromaterapii a aromaterapią ajurwedyjską? Dowiesz się w trakcie bezpłatnego webinaru 12 maja o godz. 17.

Ayur oznacza życie, veda – naukę, a aromaterapia oznacza holistyczne wykorzystanie olejków eterycznych oraz olejów roślinnych z nasion, dla dobra ludzi i zwierząt w oparciu o 5 filarów i 5 metod. W aromaterapii ajurwedyjskiej zdrowie i dobre samopoczucie opierają się na delikatnej równowadze umysłu, ciała i ducha. Sztuka ta obejmuje właściwy styl życia i terapie naturalne, które przywracają harmonię nie tylko w nas samych, ale także pomiędzy nami a otoczeniem, w tym naszą cenną planetą.

Głównym celem aromaterapii ayurwedyjskiej jest pielęgnowanie zdrowia, zapobieganie chorobom i wznoszenie ludzkiej świadomości na wyższy poziom, poprzez harmonizowanie symfonii życia.

Dowiedz się więcej na temat aromaterapii ajurwdeyjskiej i poznaj wschodnie podejście do wykorzystania olejków eterycznych. Zarejestruj się na bezpłatny webinar wypełniając poniższy formularz:
https://forms.gle/NRLG6oHNNALRjX1s6

 

 

Prowadzący:

Krishana Chaitanya – Założyciel Mysore School of Aromatherapy oraz współzałożyciel Nisarga Farms Organic, oprócz nauczania aromaterapii jest zaangażowany w pracę z rolnikami w Indiach przy destylacji wielu rzadkich, wysokiej jakości olejków eterycznych oraz ekstrakcji olei z nasion. Aromaterapeuta ajurwedyjski i aroma-technolog (Fragrance & Flavour Development Centre),

Terapeuta Ayurwedyjski (Kerala School of Ayurveda), uczeń koreańskiego mistrza aromaterapii – Pak Gawng Joon, który jest jednym z głównych członków Koreańskiej Federacji Profesjonalnych Aromaterapeutów oraz Stowarzyszenia Ziół i Medycyny Orientalnej. Krishana jest również wykwalifikowanym szefem kuchni i nauczycielem hatha jogi (Isha Yoga Center Coimbatore).

„Aromaterapia, Ajurweda czy jakikolwiek inny alternatywny system uzdrawiania jest niekompletny bez uwzględnienia elementu duchowego. Ponieważ duchowość przygotowuje podstawy potrzebne do aromaterapii i prawdziwego holistycznego życia. Czyni osobę wykwalifikowaną pod względem etyki, charakteru, głębokiego wglądu, inkluzywności, zrozumienia wymiarów starożytnej wiedzy i włączenia ich do współczesnego świata.”
Krishana Chaitanya

Details

Date:
12 maja
Time:
5:00 pm - 6:00 pm
Event Category:

Organizers

Studio Aromaterapii i Masażu Katarzyna Stechnij
Mysore School of Aromatherapy