JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM W SWOIM GABINECIE?

Wszystkie masaże wykonywane są na certyfikowanych bio-olejach i kosmetykach luksusowych marek Alqvimia i Team Dr. Joseph.


Alqvimia


Filozofia Alqvimia łączy w sobie Mądrość, Piękno, Miłość i Świadomość.


Produkty Alqvimia przygotowywane są w oparciu o starożytną wiedzę alchemiczną i perfumeryjną. Według hiszpańskiej szkoły aromaterapii, olejki eteryczne to dusze kwiatów, których moc pomaga nam przywrócić piękno oraz równowagę emocjonalną i duchową. Za sprawą pielęgnacji produktami Alqvimia zachodzi przemiana nie tylko ciała, ale także zdrowia i emocji. Jest to przejście od piękna czysto fizycznego do piękna holistycznego, które obejmuje nie tylko ciało, ale także piękno myśli, emocji i czynów. Alqvimia nazywa ten proces "wznoszącą ścieżką piękna ku światłu".

Team Dr. Joseph


Team Dr Joesph to połączenie medycyny ludowej z najnowszymi odkryciami naukowymi oraz pomysłowości natury z wysoko rozwiniętym know-how.


Kosmetyki Team Dr. Joseph to ekskluzywne, zaawansowane technologicznie naturalne produkty do pielęgnacji skóry, które wykorzystują geniusz natury. Marka łączy wieloletnie doświadczenie, stosując naturalne surowce i najnowsze technologie w harmonii z naturą i jej zasobami. Wyszukane kombinacje roślinne działają na różnych poziomach ludzkiego organizmu, szanując delikatną równowagę skóry i wspierając jej funkcje.

 

ZOBACZ CO MOGĄ CI ZAPEWNIĆ

Dlaczego kosmetyki Alqvimia i Team Dr. Joseph zasługują na szczególną uwagę?


Kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph to szlachetne i jedyne w swoim rodzaju preparaty do holistycznej pielęgnacji.

Każdy produkt został wykonany z intencją miłości i dobrostanu, z szacunkiem do środowiska naturalnego i matki ziemi.

Zawierają wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy. Głęboko odżywiają skórę, zapewniając doskonałe samopoczucie, równowagę emocjonalną i energetyczną.

Dodatkowo, Kosmetyki Alqvimia i Team Dr. Joseph nie są testowane na zwierzętach oraz NIE zawierają:

  • parabenów,
  • olejów mineralnych,
  • silikonów,
  • siarczanów,
  • PEG’ów,
  • sztucznych barwników,
  • syntetycznych zapachów.
Przyjdź na masaż do mojego studia i przekonaj się o dobroczynnym działaniu kosmetyków na własnej skórze. A jeśli je pokochasz, to mogą zagościć w Twojej łazience!
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie! Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.