Naturalnie Piękne Spojrzenie

Lifting Oczu

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, to w nich odbija się nasze zdrowie, samopoczucie i witalność. Młode, pełne blasku spojrzenie to główny element pięknej, zadbanej twarzy. Wiele godzin spędzonych przed monitorem powoduje nadmierne napięcie i zmęczenie mięśni okrężnych oczu. Stres, niewyspanie, zaburzenia hormonalne, blokady układu limfatycznego wpływają negatywnie na estetykę oczu. Warto zadbać o ich wygląd w sposób naturalny, nieinwazyjny, wspierając przy tym zdrowie całego organizmu.

Lifting Oczu w Studiu Aromaterapii to holistyczny zabieg odmładzającym okolicę oczu. Opracowanym przez Lone Sorensen zabieg refleksologiczny w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki i sprawia, że skóra promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji. Zabieg tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg obejmuje specjalistyczny peeling dedykowany na delikatną skórę wokół oczu, aplikację odżywczego serum oraz chłodzącą, redukującą obrzęk maskę z kryształu górskiego. Masaż wykonywany w trakcie zabiegu wykorzystuje punkty refleksologiczne oraz techniki pracy na mięśniach Castillo Moralesa. Zabieg neutralizuje problemy związane z podpuchniętymi oczami, opadającymi powiekami, zmarszczkami i sińcami wokół oczu.

Zapraszam na Lifting Oczu do Studia Aromaterapii w Legionowie!

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.