Medycyna Wschodu

Tybetański Masaż Głowy i Karku

Tybetański Masaż Refleksologiczny opiera się na pracy ze strefami neuro-odruchowymi w mikrosystemie kręgosłupa szyjnego, obręczy barkowej, pleców i głowy, oddziałując poprzez nerwy rdzeniowe na całe ciało, wewnętrzne organy, a w szczególności na struktury układu neurologicznego.

Tybetański Masaż Głowy i Szyi jest skuteczną metodą usuwania nadmiernego napięcia mięśni, napięcia emocjonalnego, bezsenności, otępienia, bólu kończyn, zawrotów głowy, drętwienia, problemów wzroku, w chorobach reumatycznych, bólach fantomowych, nadciśnieniu tętniczym, bólach głowy, wrzodach żołądka, udarach naczyniowych mózgu, obrzękach, palpitacji, zaburzeniach czucia i wielu innych dolegliwościach.

Zapraszam na Tybetański Masaż Głowy i Karku do Studia Aromaterapii w Legionowie!

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.