Kojąca Moc Roślin

Masaż Aromaterapeutyczny

Dobre samopoczucie jest niezbędne, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Zapraszam na masaż ciała z użyciem olejów roślinnych i odpowiednio dobranej mieszanki aromatów, spersonalizowanej zgodnie z Twoimi potrzebami, która przeniesie Cię w stan głębokiej harmonii i dobrego samopoczucia.

Masaż aromaterapeutyczny to głęboko relaksujący masaż całego ciała, łączy w sobie techniki zachodniego masażu klasycznego z elementami orientalnych technik masażu i akupresury. Poprawia elastyczność mięśni i kondycję całego ciała, niweluje napięcia, wspomaga detoksykację, przywraca siły witalne. Użyte w trakcie masażu olejki eteryczne poprzez układ limbiczny wpływają na sferę emocjonalną - równoważą emocje, likwidują wewnętrzne napięcie, lęk i stres, wyciszają układ nerwowy. Masaż przywraca lekkość, witalność i dobre samopoczucie.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.