Kobiece Zdrowie

Ziołowa Nasiadówka

Odpowiednio dobrana mieszanka ziół w połączeniu z parą wodną poprawia ukrwienie tkanek podbrzusza, pomaga rozluźnić i dotlenić mięśnie dna miednicy, stymuluje działanie organów wewnętrznych. Nasiadówka otula łono przyjemnym ciepłem, a substancje aktywne zawarte w ziołach wpływają korzystnie na cały organizm.

Zabieg zaczyna się od konsultacji, dobrania na podstawie ankiety i wskazań odpowiedniej mieszanki ziół, następnie za pomocą grzebienia turmalinowego wykonywany jest delikatny masaż limfatyczny obszaru lędźwi i bioder, tak aby pobudzić przepływ chłonki i proces oczyszczania. Nasiadówka jest w pełni bezpieczna, przeprowadzona na wygodnym, specjalnie zaprojektowanym do tego celu siedzisku. Zabieg kończy się relaksacją i delikatnym masażem twarzy.

Zabieg może wspomóc:

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.