Zdrowie i Estetyka Twarzy

Neuromasaż Twarzy

Neuromasaż twarzy to zabieg wykorzystujący techniki masażu powięziowego i relaksacyjnego z elementami drenażu limfatycznego. Jest delikatną i niezwykle skuteczną formą terapii w zaburzeniach psychosomatycznych i neurologicznych, którego efektem jest rozluźnienie struktur łącznotkankowych, przywrócenie symetrii twarzy oraz obniżenie napięcia mięśniowo-powięziowego w obszarze twarzy, głowy, szyi i klatki piersiowej. Polega on na delikatnej manipulacji punktów w obszarze połączeń kości mózgoczaszki, twarzoczaszki i tkanek miękkich. Efektem pracy jest przywrócenie optymalnej symetrii twarzy oraz uaktywnienie prawidłowej czynności tkanki łącznej.

Zapraszam na Neuromasaż Twarzy do Studia Aromaterapii w Legionowie!

Wskazania:

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.