Ciepło i Aromat Ziół

Masaż Stemplami Ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi polega na użyciu ciepłych, bawełnianych okładów wypełnionych mieszanką specjalnie dobranych ziół i przypraw. Pierwszy etap to rozprowadzenie na skórze odpowiednio przygotowanej mieszaniny ciepłego oleju i olejków eterycznych. Delikatny masaż usprawnia przepływ limfy i jednocześnie uwalnia napięcia mięśni. Następnie intensywny masaż podgrzanymi stemplami ziołowymi, stymuluje procesy metaboliczne w tkankach, zapewnia wygładzenie i poprawę sprężystości skóry. Stemple delikatnie usuwając martwe komórki naskórka aktywują procesy odnowy komórkowej.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.