STUDIO AROMATERAPII I MASAŻU

Pozwól sobie na zasłużoną chwilę relaksu

i odczuj fizyczną i psychiczną ulgę

Wybierz masaż, którego potrzebujesz i maksymalnie się rozluźnij


Masz dużo na głowie i czujesz, że odbija się to na Twoim samopoczuciu?

Dokucza Ci stres i niepokój? Wiele osób wpada w wir pracy i innych obowiązków, zapominając, że i ciało i głowa potrzebują czasami resetu.

Masaże, które znajdziesz w mojej ofercie pomogą Ci szybko naładować baterie, uwolnić się od stresu i poprawić samopoczucie. To tylko godzinka (lub dwie - jeśli tylko zechcesz!), a uwierz mi, że naprawdę potrafi zdziałać wiele dobrego.

 

Pamiętaj o regeneracji - podaruj sobie chwilę relaksu, po której poczujesz się jak nowonarodzony.


Dowiedz się więcej o masażach, które znajdziesz w Studiu Aromaterapii i Masażu

Ciało

Napięcia w ciele mają bardzo często podłoże nie tylko fizyczne, ale również psychiczne i emocjonalne. Masaże relaksacyjne skupiają się na kompleksowej regeneracji i równoważeniu - ciała i umysłu.

Płynne ruchy wykonywane w odpowiednim tempie wyciszają układ nerwowy i natłok myśli, naturalny aromat olejków pobudza ośrodek limbiczny w mózgu, który odpowiada za równoważenie emocji.

Każdy masaż to holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu. Oczyszcza, energetyzuje i równoważy zarówno ciało jak i psychikę, przynosząc długotrwałą ulgę dla ciała i układu nerwowego.

Twarz

Masaże i manualne terapie twarzy pozawalają zachować młody, naturalny wygląd. Podczas każdej sesji masażu odbywa się przebudowa tkanki łącznej. Zdrowa, dobrze wyglądająca twarz charakteryzuje się wyrównanym kolorytem, lepszą plastycznością tkanek i zachowaniem symetrii.

Zabiegi naturopatyczne

Zabiegi naturopatyczne służą profilaktyce zdrowia, przywracają równowagę fizyczno-energetyczną, podnoszą odporność i energię bio-witalną, harmonizują ciało, duszę i umysł.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.