Blask Naturalnego Piękna

Kryształowy Lifting Twarzy

Kryształowy Lifting Twarzy to naturalny zabieg estetyczny dla obszaru twarzy i szyi. W terapii Crystal Liftingu wykorzystuje się narzędzia wykonane z naturalnego kamienia – kryształu górskiego. Ten nieinwazyjny i naturalny zabieg to intensywna terapia liftingująca skórę szyi, powiek, podbródka i dekoltu.

Crystal Lifting wykorzystuje terapeutyczne właściwości kryształu górskiego, który zapewnia ukojenie oraz w naturalny sposób pomaga podnieść i napiąć skórę. Przyjemny chłód kamienia poprawia mikrokrążenie, ujędrnia skórę, zamyka pory. Masaż rozluźnia spięte mięśnie twarzy, w sposób nieinwazyjny minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zapraszam na Kryształowy Lifting Twarzy do Studia Aromaterapii w Legionowie!

Efekty:

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.


    22