Spokój Miłość Harmonia

Zabieg Reiki

Reiki to metoda pracy z energią wywodząca się z tybetańskiego systemu uzdrawiania, której początki sięgają 3000 lat. Słowo Reiki oznacza połączenie przenikającej wszystko energii duchowej – rei, z indywidualną energią każdego człowieka – ki. Reiki to energia miłości łączącą każdego z nas z energią uniwersalną.Terapia reiki działa na poziomie ciała i ducha. Pomaga w usunięciu fizycznego bólu, blokad w ciele i złego samopoczucia, przynosi odprężenie, poczucie miłości, wewnętrznej harmonii i szczęścia.W trakcie zabiegu terapeuta przykłada dłonie na konkretne obszary ciała. Klient odczuwa przepływ sił życiowych w swoim ciele w postaci ciepła lub mrowienia w poszczególnych miejscach. Oddziaływanie reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę w człowieku i chęć do uzdrowienia.

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.