KIM JESTEM?

Witaj! Nazywam się Katarzyna Stechnij - jestem masażystką, refleksologiem i terapeutką wellness.


Przed rozpoczęciem pracy w branży wellness przez kilka lat pracowałam w korporacji. Prawdopodobnie wiesz, z czym to się wiąże - ciągłe siedzenie, mało ruchu, a głowa nieustannie obciążona mnożącymi się zadaniami.

Gdzieś w środku czułam, że nie chcę spędzić w ten sposób połowy swojego życia. Potrzebowałam złapać oddech i odnaleźć wewnętrzną równowagę.

Zdecydowałam się na duży krok - zmieniłam pracę i wyprowadziłam się poza Warszawę - aby być bliżej natury. Dziś wiem, że to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć.

Pewnego dnia trafiłam na warsztat, a następnie na sesje indywidualne techniki Alexandra, które zwróciły moją uwagę na zależność napięć fizycznych w moim ciele z samopoczuciem i stanem emocjonalnym. Kiedy odczułam efekty regularnych sesji na własnej skórze, chciałam więcej.

Tak rozpoczęła się moja przygoda z pracą z ciałem.

Szukałam dalej - zaczęłam korzystać z refleksologii i różnego rodzaju masaży. Nigdy nie zapomnę mojej pierwszej sesji masażu tajskiego – nieoczekiwany, głęboki, oddech, uczucie rozluźnienia i przestrzeni, napływające ciepło oraz spokój i błogość odczuwane w każdej komórce mojego ciała. To właśnie wtedy zachwyciłam się mocą dotyku i postanowiłam, że zacznę masować.

To, co miało być jedynie hobby, przerodziło się z czasem w ścieżkę zawodową. Porzuciłam pracę analityka na rzecz pracy w Spa - najpierw jako terapeutka, potem manager.

Praca w branży wellness pokazała mi jak duże znaczenie w procesie odnowy psychobiologicznej człowieka mają żywioły i kontakt z przyrodą.

Kursy i szkolenia, które odbyłam w Polsce oraz zagranicą pozwoliły mi na przekucie zdobytej wiedzy w umiejętności, które wykorzystuję na co dzień w pracy z ludźmi.

Zainteresowania filozofią, psychologią i metafizyką sprawiają, że do poprawy kondycji podchodzę w sposób holistyczny.

Wierzę, że nasz umysł, ciało i dusza stanowią jedność, ale również my jako jednostki jesteśmy częścią większej całości – Wszechświata, w którym żyjemy.

 

DLACZEGO JA?

Dlaczego warto przyjść na masaż właśnie do mnie?
CO O NAS MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Opinie

 
 • Ania
  Serdecznie polecam kursy prowadzone przez Kasię. Małe grupy, dzięki czemu nic nas nie rozpraszało i dużo czasu mogliśmy poświęcić na praktykę i ewentualne pytania. Podczas szkolenia panowała świetna atmosfera. Mnóstwo pozytywnej energii w dużej mierze za sprawą prowadzącej, która dzieliła się z nami swoją rozległą wiedzą, doświadczeniem w kwestii masażu i pracy z klientem. Bardzo podobało mi się jej holistyczne podejście do tego co robi. Podkreślała, że masaż to nie tylko dotyk, to energia, filozofia, kultura, aromaterapia… praca ze wszystkimi zmysłami. Brawo Kasiu!!! Jesteś wspaniała. Bardzo dziękuję.
  Ania
 • Marta
  Z całego serca polecam kurs masażu aromaterapeutycznego u Kasi. Ten kurs to głównie praktyka, uzupełniana cennymi informacjami i wskazówkami, które są niezbędne przy wykonywaniu tego masażowego rytuału. Kasia ma unikalne podejście do kursantów oparte na otwartości, szczerym i pełnym zaangażowaniu oraz dzieleniu się zdobytym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Atmosfera podczas kursu jest naprawdę wyjątkowa i nie ma oporów, aby o coś zapytać czy przećwiczyć po raz kolejny to, czego się potrzebuje. Oprócz szczegółowo przyswojonej praktyki, dowiedziałam się, jak stosować aromaterapię, na co zwrócić uwagę prowadząc swój gabinet oraz w jakich kierunkach dalej poszerzać swoją wiedzę, aby móc zaopiekować klienta w sposób, który będzie wyróżniał moje usługi. Po kursie czułam się nakarmiona wiedzą i gotowa do przekazywania tego pięknego, wielowymiarowego doświadczenia, jakim jest masaż aromaterapeutyczny autorstwa Kasi.
  Marta
 • Tadeusz
  Polecam kursy masażu prowadzone przez Kasię Stechnij. Masażem zajmuję się od 15 lat, sam specjalizuję się w masażach tajskich i japońskich masażach twarzy. U Kasi byłem na kursach tajskiego masażu olejowego, masażu relaksacyjnego i masażu stemplami ziołowymi. Zajęcia świetnie przygotowane, prowadzone bardzo sprawnie. W praktyce Kasia wykorzystuje swoje wielkie doświadczenie w masażu różnymi technikami.
  Tadeusz
 • Elżbieta
  Japoński masaż twarzy oraz refleksoterapia są fantastyczne. Masaż odbywa się w bardzo miłej atmosferze z dbałością o szczegóły w uroczym, nastrojowym wnętrzu co pozwala  wyciszyć się, zregenerować i zrelaksować. Po serii zabiegów zauważyłam widoczną poprawę owalu twarzy oraz napięcia i kolorytu mojej skóry.
  Elżbieta
 • Ewelina
  Polecam masaże u Kasi - jak dla mnie jest Mistrzem w tym co robi, po każdym masażu czuje się zrelaksowana, wyciszona, lekka i uskrzydlona. Dziękuje za regularne "stawianie mnie na nogi"
  Ewelina
 • Ela
  Dostałam bon do gabinetu kosmetycznego (ślicznie ozdobiony)!!! Radość pomieszana z obawami. Pojechałam. Na miejscu poznałam uroczą istotę. Pani Kasia przywitała mnie już przed gabinetem. Bon był na dowolny zabieg więc na początek dowiedziałam się o  masażach wykonywanych przez P. Kasię. Zdecydowałam się na masaż twarzy. Prozaiczność tego stwierdzenia jest nie na miejscu w stosunku do tego co tam przeżyłam. Cuuudooo! Leżąc na cieplutkim łóżeczku doznawałam czegoś wspaniałego. Miałam wrażenie, że każdy milimetr mojej twarzy i szyi został muśnięty delikatnymi palcami. Po zabiegu zostałam poczęstowana pyszną herbatką. Pogadałyśmy jeszcze dobrą chwilkę, a ja cały ten czas miałam wrażenie, że rozmawiam z przyjaciółką. Polecam każdemu, kto chce  się wyluzować. Mam nadzieję, że będziecie równie zachwyceni jak ja.
  Ela
 

OFERTA

Zobacz, co mam Ci do zaoferowania:


 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do mnie! Odpowiem tak szybko, jak to możliwe.