Gładkie, Jędrne Ciało

Masaż Antycellulitowy

Cellulit to problem estetyczny i medyczny wielu kobiet. Związany jest z nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, na wskutek czego pogarsza się krążenie krwi i limfy, przemiana materii w komórkach spowalnia, a usuwanie toksyn przebiega znacznie wolniej. W rezultacie nieusunięte produkty przemiany materii i woda zalegają w tkance podskórnej. Masaż to jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych w walce z tymi niechcianymi przypadłościami.

W trakcie masażu antycellulitowego wykorzystuje się odpowiednio dobrane, dynamiczne techniki, tak, aby usprawnić przepływ chłonki i krążenie krwi w miejscach, gdzie nastąpiły zmiany. Po masażu skóra staje się widoczniej sprężysta, napięta, gładka i jędrna. Najlepsze efekty masaż przynosi w połączeniu z dietą i wysiłkiem fizycznym.

Masaż antycellulitowy w Studiu Aromaterapii, wykonywany jest na oleju antycellulitowym ALQVIMIA. Jego bazą jest olej migdałowy, który poprawia gładkość i elastyczność skóry, natomiast pozostała część formuły zawiera synergię olejków eterycznych, w tym olejków z cytryny, jałowca, cyprysu i rozmarynu, które rozpraszają nagromadzony tłuszcz i płyny, tworząc efekt lipolityczny w miejscu aplikacji.

Efekty:

 

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny masaż?
JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWAM PODCZAS MASAŻY?

Kosmetyki Naturalne

Podczas masażu dbam o każdy detal - liczy się nie tylko to, w jaki sposób masuję, ale również jakość produktów, których do tego masażu używam.

Dlatego stawiam na kosmetyki, które dobrze znam i których jestem pewna. W moim gabinecie od początku goszczą naturalne kosmetyki i oleje Alqvimia oraz Team Dr. Joseph. Zawierają one wyłącznie naturalne składniki aktywne, w tym cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i makroelementy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach?

Dowiedz się więcej
 

KONTAKT

Masz pytania?  Odezwij się do mnie!


Odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.